berushga

Jak opět do mobilu nainstalovat Skype po jeho nechtěném odinstalovaní?

Nechtěně jsem z mobilu (mám Sony Xperia S) odinstalovala Skype (taky nechápu,že ta odinstalace se udělá okamžitě a při instalaci se to milionkrat na něco ptá!),no a při nové instalaci mi to píše,že to nejde nainstalovat kvůli chybě,kód 927,vůbec nevím,jestli to může být tím,že už byl skype v mobilu nainstalovanej při nákupu nebo proč to nejde?Momentálně jsem s detma na delší dobu v zahraničí a s tatínkem sr vidí jedině přes skype,tak bych to potřebovala rychle vyřešit!!!Dekuju moc za nějakou radu,snad to tedy půjde znovú zprovoznit.jo a zkoušela jsem i telefon restartovat a nic…

Odpovědi
Bedy

Ono operační systém Android je takový balast, výrobci tam dávají všelijaké nadstavby a předinstalovávají tam aplikace a kolikrát jsou s tím problémy.

No to bude chtít asi mobily vyresetovat do továrního nastavení – skočte do nastavení a tam by někde ta možnost měla být, myslím u položky zálohování. Pamatujte, že se při tomto kroku smažou veškerá uživatelská data včetně uložených zpráv či kontaktů!

Pak to zkuste znovu.