Jak omezit zařízení v síti?

Ahoj, nevíte někdo, jak můžu omezit rychlost stahování jednoho zařízení v domácí síti? Na tom zařízení se neustále přehrávají videa z YouTube v nejvyšší kvalitě, a když například hraji League of Legends, tak je ping hodně vysoko, že se pomalu nedá ani hrát a ten samý problém je i u jiných online her, ale i videí.
Zajímavé je, že i když mám vše na minimum, tak se to seká mně a to video jede normálně.
Předem díky za odpovědi
router: TP-LINK

Odpovědi
Edison

To záleží na tom, jaké nástroje k tomu router poskytuje. Některé kromě rychlostí umožňují nastavit i preference služeb, nebo preference datových toků na jednotlivé IP, nebo MAC. Takhle, když ani nevíme, co je to za router, s jakým FW těžko radit. Více by mohlo být v návodech. Pro radu bych se možná spíše obrátil na technickou podporu výrobce routeru.