Alex2016

Jak omezit dosah příspěvku ve veřejné skupině na Facebooku?

Uvidí můj příspěvek ve veřejné skupině na Facebooku mí přátelé, i když bude v anonymním režimu? Potřebuji se v jedné skupině na něco dotázat, ale nechci aby to viděl jeden konkrétní člověk z mých přátel. Je možné nějak omezit dosah příspěvku ve veřejné skupině? Nepotřebuji být anonymní, ale nesmí se ten příspěvek a mé komentáře k němu zobrazovat jednomu z mých přátel.

Odpovědi
Lucyfer

Obávám se, že být přihlášená na facebooku přes anonymní okno nepomůže. A že pokud napíšete za sebe, někde to těm přátelům vyskočí… Taky jsem už v minulosti hledala, jak to omezit, aby nevěděli o všem co lajkuju nebo komentuju, ale nejde to. Snad mít jen štěstí. Asi bych vložila dotaz anonymně, jestli to jde, nebo přes správce (anonymně).

Pokud využijete na facebooku funkci vložení anonymního příspěvku, nikdo, kromě správců, nebude vědět, od koho je.