Avatar uživatele
anonym

Jak oklamat učitele?

kam nejlépe schovat tahák?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole před 4894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Do hlavy :D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Počas učenia je dobré si robiť aj poznámky-ťahák. Iné je to s použitím.
Ako žiačka aj učiteľka som si robila skôr vizuálny ťahák. Počas prípravy som si spojila tému s určitým vnútorne videným obrazom, príbehom a podobne.
Teda najlepšie povedal Miroslavst – mať v hlave.
Oklamať učiteľa? – klameme v prvom rade sami seba, nám bude vedomosť chýbať.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lenkaacer

Tahák,to byla ve škole nejčastější otázka a věřím,že stále je.Každopádně,jak napsal Miroslavst,DO HLAVY,asi největší jistota,jak pro vás,ale i to,že vám ho učitel nemůže najít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to se ještě dělá- mít tahák, stejně ti to není k ničemu to oklameš jen sám sebe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

do penálu (takový ten kde všechny tužky jsou pohromadě), do rukávu mikiny, na desky kostkovaného sešitu, pokud jste dívka a ve škole máte vhodné lavice, které vás dokážou zakrýt, tak jsem jednou vyzkoušela i zastrčit tahák do nadkolenky, když jsem měla sukni, kamarádka měla takové to magnetické pouzdro na brýle, které se dá přetáčet na obě strany bez zdánlivých pantů co by ho držely pohromadě, tak když ho přetočila i s tahákem, tak papír zmizel a když ho znovu přetočila, tak tam byl ;)
Ale jinak, taky doporučuji se látku naučit, nebo napsat tahák a ten nepoužít, to se mi občas taky stalo – připravováním taháku si vlastně látku zopakujete a potom vám to při písemce ani nepříjde a nemusíte ho vůbec použít ;)
PS: netvrdím, že tyhle způsoby nikdo neodhalí, i učitelé byli kdysi studenti a ti mladí především

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Souhlasím s Led, určitě Vám pomůže, když si uděláte výpisky, věřte, že pak si to lépe zapamatujete. Aspoň mě to tak funguje.

Tedy už nechodím do školy, ale když jdu třeba na nákup, tak si sepíši co potřebuji, z pravidla to zapomenu doma, ale co je podstatné, tím že jsem si to před tím psala, tak si pak také na většinu vzpomenu…úspěšnost tak 98%..

před 4893 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek