Jak oklamat učitele?

kam nejlépe schovat tahák?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Do hlavy :D:D

Další odpovědi
led

Počas učenia je dobré si robiť aj poznámky-ťahák. Iné je to s použitím.
Ako žiačka aj učiteľka som si robila skôr vizuálny ťahák. Počas prípravy som si spojila tému s určitým vnútorne videným obrazom, príbehom a podobne.
Teda najlepšie povedal Miroslavst – mať v hlave.
Oklamať učiteľa? – klameme v prvom rade sami seba, nám bude vedomosť chýbať.

lenkaacer

Tahák,to byla ve škole nejčastější otázka a věřím,že stále je.Každopádně,jak napsal Miroslavst,DO HLAVY,asi největší jistota,jak pro vás,ale i to,že vám ho učitel nemůže najít.

hanulka11

to se ještě dělá- mít tahák, stejně ti to není k ničemu to oklameš jen sám sebe

Ella

do penálu (takový ten kde všechny tužky jsou pohromadě), do rukávu mikiny, na desky kostkovaného sešitu, pokud jste dívka a ve škole máte vhodné lavice, které vás dokážou zakrýt, tak jsem jednou vyzkoušela i zastrčit tahák do nadkolenky, když jsem měla sukni, kamarádka měla takové to magnetické pouzdro na brýle, které se dá přetáčet na obě strany bez zdánlivých pantů co by ho držely pohromadě, tak když ho přetočila i s tahákem, tak papír zmizel a když ho znovu přetočila, tak tam byl ;)
Ale jinak, taky doporučuji se látku naučit, nebo napsat tahák a ten nepoužít, to se mi občas taky stalo – připravováním taháku si vlastně látku zopakujete a potom vám to při písemce ani nepříjde a nemusíte ho vůbec použít ;)
PS: netvrdím, že tyhle způsoby nikdo neodhalí, i učitelé byli kdysi studenti a ti mladí především

kropitko

Souhlasím s Led, určitě Vám pomůže, když si uděláte výpisky, věřte, že pak si to lépe zapamatujete. Aspoň mě to tak funguje.

Tedy už nechodím do školy, ale když jdu třeba na nákup, tak si sepíši co potřebuji, z pravidla to zapomenu doma, ale co je podstatné, tím že jsem si to před tím psala, tak si pak také na většinu vzpomenu…úspěšnost tak 98%..