50centes

Jak ohrnout jeansy???

aby zůstaly uhrnuté??

Odpovědi
Lorrien

Tak buď přežehlit, nebo přišít, nic jiného mě nenapadá… ;)

iceT

Když potřebuju ohrnout džíny a hlavně aby tak zůstaly,tak je ohrnu jak potřebuju a přežehlím ohnuté,přehnuté místo pak líp drží.

briketka10

já si je většinou zkrátím, ne tolik na požadovanou délku a pak je ještě ohrnu, líp to vypadá než dvakrát ohrnuté, než moc ohrnuté..
ale někdy jsou z jemné džínsoviny to je ohrnuji klidně i natřikrát třeba ke kotníkům..