Kryšpín

Jak ohodnotit inteligenci úředníka, který nazve ministra dobytkem?

Pane ministře jste dobytek píši vám to z Úhříněvsi, tolik úředník MÚ Úhříněves V. Zelenka na Twitteru.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co se úředníkovi na ministrovi nelíbilo, proč volil takovou nadávku či urážku, chová se jako hulvát. Nedodržuje etiku ani etiketu, které by měly platit ve vztahu k ostatním, nejen v reálu, ale i na netu

Dotyčný je anonym, zmiňovaného ministra nevidí ani neslyší, takže vybíjí svou zlost útěkem od reallityx do virtuality. Nazval takto ministra pri rozhovoru očí do oči?

Je několik druhů inteligence, ty není možné posoudit jen z vaší otázky.

Jedině je viditelná sociální inteligence, tent člověk není empatický. Zřejmě je i takový v reálu, protože totožnost skrývá určitá anonymita. která odhaluje jeho skutečnou tvář.

Pokud dotyčný uvedl své jméno, je vidět, že mu jeho chování a urážení jiného neví.

Nevím, o co jde, ale i tak je možné negativní názor vyjádřit jinak nnež negativním oslovením ze zvířecí říše.

Další odpovědi
Pepa25

Nesmyslný dotaz, podobné vyjádření není o inteligenci, ale spíš o etice (resp. v tomto případě o schopnosti zvládat emoce – vzhledem k tomu, že konflikt vyprovokoval ministr).
Komu chybí kontext viz odkaz

Zdroj: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/uhrineves-zlomena-oslavoval-havlicek-na-twitteru-dostal-ostrou-odpoved-114356

ElonMusk

Jak? Ideálně empirickým výzkumem.

ivzez

Pepa25 > podle mne etické jednání souvisí i s inteligencí.

Kryšpín

Pepa25 chápu ochranu pražských politiků, ovšem i když měl Ministr Havlíček chybný názor dobytkem a podobným názorem nikoho nečastuje. Psychoanalitik Sigmung Freud měl názor, pokud se člověk neovládá je bud´psychopat nebo opilec.
Pražská politika má zajímavé elitní starosty jeden bourá pomníky, další umistuje pamětní desku pro Ruské zběhy ve službách pomocných německých jednotek SS a třetí elitní starosta se neumí ovládat.