bolak

Jak odžmolkovat žmolky bez nějakého speciélního přístroje?

Nejlepší odpověď
annas

Babské rady – dostala jsem mailem.

Žmolků na oblečení se zbavíte snadno přejížděním smirkovým papírem. Přejíždějte jemně a jen jedním směrem!

Žmolky z oblečení odstraníte třením látky v protisměru starými punčocháči.

Super prý je holicí strojek na jedno použití.

Určitě se najdou i další rady.

Další odpovědi
Enn

http://hobby.id­nes.cz/proti-zmolkum-na-obleceni-bojujte-cistou-prackou-i-houbickou-na-nadobi-1m1-/hobby-domov.aspx?c=A090902­_150500_hobby-domov_bma

Funna

používám na to holicí strojek…ten s břity a funguje je to bez problémů…jen je potřeba fo „holit“ narovnané…

pusinka50

Obyčejnou žiletkou nebo strojkem na jedno použití, jen je třeba dbát na napnutí látky, aby se pod strojkem nekrabatila. Já na to používám podložku z Ikei pod notebook, navrchu tvrdá umělá hmota, pod povrchem polystyrénové kuličky v povlaku

veruberu

tady je hned několik návodů! http://www.ma­gazinrodina.cz/by­dleni-a-zahrada/143-jak-se-zbavit-zmolku tak snad se bude hodit

zjentek

jedna sirka všechno mění ,)

bolak

Funna: hm, tak s tím holicím strojkem mi to napoprvý nevyšlo, tak zatím prostě budu chodit vožmolkovanej, co já vim, třeba je to sexy..

bolak

Funna: ok, a kolik pěny? :))