Roman Tička

Jak odvirovat počítač?

Zavireny počítač

Odpovědi
Alesh

antivirem nebo reinstalací OS vč. naformátování disku nebo uvedením do továrního nastavení, pokud je k dispozici

aliendrone

Pokud už je zavirovný, tak instalace antiviru sice může, ale NEMUSÍ pomoci a reinstalace systému bude nutná (jak píše Alesh), počítej s tím. Pokud k tomu budeš donucen, tak si pamatuj, že bezpečnostní software se instaluje JAKO PRVNÍ po instalaci Windows – tedy před všemi ostatními programy!!

Spíš mne zajímá, JAK jsi přišel na to, že máš zavirovaný počítač, když ani nevíš, co je antivirový program, potažmo jak léčit. ;) :D :D

Palpatine

Je třeba si pořídit nějaký legální a ověřený antivir. To jsi měl mít už samého počátku. Je to proti počítačovým virům i dobrá prevence. Jinak může i přeinstalovat operační systém jak už radí Alesh. Je to ale zbytečné, protože zavirování jsi mohl sám předejít.

Brblal

Jsou i antivirové programy zcela zdarma, např. Avast Free Antivirus. Ten znám, osvědčil se.

Edison

Odvirovat počítač lze odinstalací všeho od mrqo$hitu, včetně OS. 😁

jáára

Nechá se… Někdy to není úplně snadné.