Jak odtranit z dlažby mastnotu od rozlitého technického oleje?

Na dlažbu se mi vylil technický olej, po několikátém čištění jarem podlaha je neustále mastná a klouže.
Prosím o radu, jak se zbavit mastnoty.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já jsem nedávno řešila podobný problém,potřebovala jsem odmastit zámkovku. Nakonec mi doporučili Grafitix Eco-Gel.

Další odpovědi
Miroslavst

Zkusil bych (nevím jak se to přesně píše) vapex. Používá se při haváriích. Je to látka, která do sebe vcucne oleje, naftu apod. Takže bych posypal toto zamaštěné místo a nechal. Po nějaké době bych vapex zametl. Následně bych zkusil wapku.

chose

Zkuste technickým benzinem.

mirka151

totéž se mi stalo minulý týden prolila jsem to hodně jarem a vystříkala hadicí …několikrát sluníčko zařídilo zbytek

elektrikář

Pokud to v prostoru lze požít vyskotlaký čistič Vap.Nebo produkt Usi 100, Faren chemical industries Info@ faren-Praha cz