jenda cenda

Jak ve Wordu odstranit znak před textem?

Odpovědi
Pepa25

Tam není žádný znak, ale jen odsazení. Takže zrušit odsazení přes Odstavec → odsazení a dát místo 0,5 cm (odsazení prvního řádku) nulu.

Kepler

Nevím o jaký znak jde. To jako ten černý obdélník? Word už sice nepoužívám, pouze Open Office, ale asi to bude stejné. Nežádoucí objekt, která nejde smazat klávesou back označím pravým myšítkem (měl by se ohraničit rámečkem se žlutými čtverečky) a pak dám „vystřihnout“. Upravuju si tak texty od balastu, který nechci, včetně obrázků.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.