fcoop

Jak odstranit zástupce z plochy?

Nikdy nebyl problém.
Až dnes. Odstranil jsem program a i když bylo potvrzená operace,že je vše O.K.,zůstal mi po něm zástupce na ploše.
Při pokusu o likvidaci toho zástupce mi to hlásí:
„Položka již není umístěna v C:/Users/Ve­řejné/Veřejná plocha.Ověřte umístění položky a akci opakujte.“

Za a)nemám tušení,jak si ověřím umístění položky.

  1. akci opakuju,tabulka se významně zaklepe a nic.

Co s tím? Díky.

Nejlepší odpověď
arygnoc

restart pc
když tam ikona zůstala, klik pravým tlačítkem myši, odstranit.
doporučuji celý komp nechat projít nějakou údržbou (třeba CCleaner).

Další odpovědi
iceT

Mě to občas udělá taky,když odinstaluju dohranou hru,zástupce zůstane,ale po vypnutí a zapnutí počítače zástupce sám zmizí.

fcoop

Díky,už je to v cajku.Jsem vážně pako,na restart jsem úplně zapomněl.