Calimë

Jak odstranit zápach z termohrnku?

z termohrnku je i po vypaření v myčce cítit zápach spáleného plastu a poté, co jsem v něm jednou měla kávu, i odér kávy, který je v kombinaci s plastem nesnesitelný= nelze z něj poté nic pít
Jak lze tento nepříjemný zápach odstranit?

Nejlepší odpověď
badisko

octem…?

Další odpovědi
rigormortis

Vypláchnout peroxidem…ten je na zápach velice účinný.

sarkina.kv

zkus i citron a nechat ho působit

uča

dejte polovinu hrnku vody do něj 1kávovou lžičku kyseliny citronové a jednu kávovou lžičku jedlé sody v tomto pořádí a pozor ne reakci dost to vystartuje z hrnku