cvikra

Jak odstranit začernění na ep1030?

na kopírce Minolta EP 1030 při kopírování se stále začerňuje vrchní okraj kopírovaného dokumentu. Nevíte čím to může být a jak se to dá odstranit.Děkuji.

Odpovědi
mosoj

Vyčistit válce. Pokud to nemá svůj režim čistění tak kopírovat ( nechat projíždět prázdný papír) tak dlouho až se válce očistí. Toto je třeba pravidelně opakovat.
Papír pro toto použití může být méně kvalitní ( více saje) není to ale nutné.

janavonava

Zkusila bych se raději optat u profesionálního distributora, třeba na www.cpsys.cz