kouhan

Jak odstranit z parket oboustranou lepící pásku?

Jak odstranit z parket oboustranou lepící pásku? Měla jsem podlepený koberec a nyní ho chci dát pryč. 2/3 pásky už je pryč a zbytek nejde a patlá se to.Zkoušela jsem to technickým lihem a nešlo to. Poradí mi někdo,prosím??

Nejlepší odpověď
mosoj

Místo lihu použít technický benzin (na př. benzinový čistič).
Doplňuji:
Fungovat bude i ředidlo do synthetiky (i nitroředidlo ale to je dosti drastické).

Dochy

Nenaleptá benzín lak?

Drap

Technickýbenzin, či benzinový čistič nenaleptá. To spíše hrozí při použití nitroředidla či acetonu, podle druhu laku.