MITKEPEK

Jak odstranit z obličeje popraskané žilky?

Z běhání (ne z alkoholu) mám na špičce nosu popraskané červené žilky, nevíte o nějakém neinvazivním způsobu, jak je odstranit? Např. nějaký krém, apod.

Odpovědi
Damiana

Bránit jejich vzniku můžeš preventivně kosmetickými prostředky (z domácích receptů je dobrá i třezalka), ale popraskané žilky definitivně odstraní pouze laser. Podívej se do odkazu, tam se dozvíš víc.:-)
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/210634-jak-odstranit-popraskane-zilky-v-obliceji.html

samicek333

Moje máma je má takové žilky také. Pokud zajdete do lékárny a zeptáte se na nějaký krém, určitě vám ho najdou. Máma na to používá krém, akorát nevím název, v lékárně vám určitě poradí.

anonym

dělá se to laserem (snad topíšu dobře), nebolí to, stačí se informovat na kožním