zjentek

jak odstranit z mobilu součásti aplikace Nokia PC Suite?

které to jsou, kde je najdu? Víte někdo konkrétně? MMSync jsem smazal, ale stále to hlásí, že klasický data transfer mobil-PC přes kabel není možný, protože memory kartu používá jiná app (zřejmě ta pc suite). Jak teda zbytky PC Suite odstranit a které to jsou a kde?
Doplňuji:
neví to tady náhodou někdo?

Nejlepší odpověď
badisko

No toho muze byt vic zjentku …kartu pouziva system na vice veci …treba aplikace na ni ulozene .a data ..jak to zmazat nevim mam sve mobily rad nebot nejsou levne a nemazu soubory potrebne k chodu mobilu… proste si zalohuj data prez pametovku jako >>>tento pocitac <<< a pak dej naformatovat SDkartu rucne …to ti killine vsechny procesy .....
nebo se u nekterych telefonu da presouvat zadat ..po vypnuti telefonu jako vysokokapacitni zarizeni …zase pres >>Tento pocitac<<<
pokud mas chytrolina mobil pouzij nejakou appku na ukonceni procesu …?..
mimochodem zkousel jsi restartovat mobil a vytahnout baterku ?…

zjentek

badisko: o ty všeobecně prospěšné rady není nouze ..ale nevíš, jak se jmenují součásti PC app Nokia PC Suite? Zkrátka když připojím kabel k mobilu, dá mi to na výběr mezi „data transfer“ a „PC suite“. To druhé jmenované je tam proto, protože se to tam stáhlo při instalaci PC suite do PC, do FW to ale nepatří ..a já už to tam nechci, tak to chci odstranit a využívat jen klasický data transfer. Jenže neznám ty konkr.součásti. Tak dík, ajťík

zjentek

..asi se to po mě velmi těžce chápe, že, ale jednoduše chci dosáhnout toho, aby mi mobil po připojení nabídl jen data transfer. Aby Transfer by PC Suite vůbec nenabídl, páč to není součástí FW mobilu, je to tam jako přídatný SW a já nevím, kde to je :o

zjentek

ty o těch technologiích hodně víš, hlavně o tom formátování a přeinstalaci čehokoli a o tom, kde k tomu najít jaký SW na netu. A tak nemoh bys mi třeba poradit, když jsem naklonoval 2GB SDHC na 8GB SDHC a už ten klon nepotřebuju, jak získám zase 8GB SDHC card?? Podotýkám, že už jsem ji vyčistil, vyprázdnil,zfor­mátoval a dělal z ní to, co byla při koupi, všemi mi známýni způsoby a přesto má stále kapacitu 2GB a můžu se po.rat :o ..dík