Jak odstranit Yahoo vyhledávač?

Zadám do lišty něco, co chci vyhledat a místo, aby se mi to hledalo v Googlu, tak mi to prohledává Yahoo. Zkusil jsem Chrome nastavení, pak v počítači a nikde jsem si nepomohl a furt to tam mám. Jak to odstranit?

George: Nefunguje vůbec nastavení v Chrome..

Odpovědi
anonym

Pokud používáte prohlížeč Google Chrome najdete to přímo v jeho nastavení.
(Vpravo nahoře trojtečka, a v menu které se po kliknutí na ni otevře zvolte Nastavení)

Tam najděte sekci Vyhledávač a v ní změntě klepnutím na roletku vyhledávač použitý v adresním řádku na GOOGLE.

Pokud máte Yahoo nastaven i jako domovskou stránku, zobrazuje se hned po spuštění prohlížeče, pak změňte i domovskou stránku na google.cz také v nastavení …

lukas1912

Koukni zde. https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+od­stranit+Yahoo+Go­ogle+chrome&spe­ll=1&sa=X&ved=0a­hUKEwiEqfzhuv7VAh­VM7hoKHb3oCPIQ­vwUIIigA&biw=1440&­bih=799

anonym

ok přesunem to tedy do diskuse … co si mám představit pod „Nefunguje vůbec nastavení v Chrome“ ? umíš ho otevřít ? a pokud ho vybereš z nabídky co se tedy přesně stane ? … vyvaruj se úplně slova „nefunguje“ protože je to nic neříkající blábol 🙂 je třeba popsat co to dělá.

anonym

Nefunguje tvá rada. Yahoo tam není nikde nastavené a pořád zlobí..

anonym

Chyba opravena. Pak tam nakonec byl seznam.cz a já dal resetovat nastavení a je to ok..

anonym

Tak z nějakého důvodu to Yahoo tam pořád ještě zase je..