tatanka

Jak odstranit vrzání stěračů na skle auta?

Mám úplně nové čelní sklo a nové kvalitní /?5OOkč/stěrače. Škoda Fabia

Nejlepší odpověď
Kepler

Tady je o tom obsáhlé fórum, spousta rad a zkušeností:
http://forum.sko­dahome.cz/topic/22153-vrzaj%C3%ADc%C3%AD-st%C4%9Bra%C4%8De/

Další odpovědi
gecco

A drhnou jen v jednom směru? – pokud ano, je potřeba mírně zkroutit ramínko proti tomu směru, ve kterém vržou…
😉

redy

Špatná gumička, je dobrý mít okno mokrý 🙂

Klaproth

Opravdu kvalitní stěrače nevržou.

dr.luha

Použijte tekuté stěrače. Kromě zlepšení průhledu za deště také zajišťují dobrý skluz fyzických stěračů.

hapiky

Stačí vytáhnout pojistku.

mosoj

5 kilo za stěrače ? Pěkná zlodějna. Víc jak kilo nedávám. Stěrače vržou když jsou volné v uchycení ( háčku). Nebo jsou příliš měkké. Prostě šmejd za 5 kilo.

Kamix

Tak jednak je dobré jednou za čas stěrače koupit nové, protože ta guma se opotřebovává a časem začne vydávat zvuky a navíc i špatně stírá. Druhou možností je i stěrače méně zatěžovat díky používání tekutých stěračů, díky kterým voda z předního okna odtéka sama. Víc o tom je třeba na https://kralmo­toru.cz/media/nej­lepsi-tekute-sterace-co-jsou-to-sealanty