Kaxx

Jak odstranit tuk z oblastí zadku a boku?

Jsou na to nějaka cvičení na posilování, nebo jak to je? Budu ráda za každou odpověd :)

Nejlepší odpověď
DIH

dřepy, ale s mírou aby sis neoddělala kolena, a běhat, běhat a zase běhat..

Další odpovědi
Drap

Nejlépe upravit stravovací návyky. A hlavně se hýbat. Cvičit, dlouhé procházky, běh.

Jsemtady

Vacushape + Lymphastim třebas … mívaj to v takových studiích jako je toto:
http://www.salon-mia.cz/sluzby.html
Je to vlastně právě ta chůze, ale jakoby za sníženého tlaku ten shape, mno a tím stimem se ti má odstranit ten chozením uvolněnej tuk.
Mno ale jinak i normálně běhat a dřepy. Tělo, ale hubne celkově, nejde jen jedna partie, ty se ti cvičením max třebas z pevní, nebude tak celulka atp.

xdanek

Nejíst cukr, bílé pečivo a nepít slazené limonády. Jestli chceš mít pěknej zadek, tak běhej, jezdi na kole nebo dřepuj. Je toho podstatně víc, další věci popisuju na svým blogu www.t1000.cz, tak můžeš mrknout :)

anonym

Tuk z problematických partií se většinou dostává úplně nejhůř. Pokud chceš tuk dostávat dolů cvičením, tak nejdříve zhubneš zaručeně všude jinde, než tam, kde to skutečně potřebuješ.
Posilováním jedině přetvoříš tulk na svaly, takže problematické partie ještzě posílíš. Jedinou cestou je rozumné tvarování postavy, k tomu slouží kalanetika a pillates.
Další cestou je samozřejmě plastická chirurgie a odstranění tuku liposukcí nebo kavitací.
Zamyslela bych se nad tím, jestli se nebudu mít raději se zadečkem a boky.

gagaga

chodim do fitnessu a na kazdou cast tela Vam trener doporuci to nejlepsi ..
je porad lepsi mit zadek a boky ze svalu, nez ze sadla …
a i obezni lide jsou casteji nemocni a pak se jeste divi a stezuji , jake vsechny nemoce maji ..
urcite zacnete se sebou neco delat ..drzim Vam palce

  • iv-