annas

Jak odstranit trojského koně?

Když otevřu jednu webovou stránku, mám na ní trojského koně. Virové programy doporučují zavřít stránku.
Potřebuji se na stránku dostat, jak koně odstranit?

Děkuji.
Doplňuji:
Není to žádné forum. Normální stránka o hudebních nástrojích. Když ji otvírám, antivirové programy reagují.

Nejlepší odpověď
blesk26

S tím bohužel nic nenaděláte, trojana musí odstranit provozovatel webu.

Další odpovědi
Velbloud

Je to nějaké warez forum? Tam by ten kůň ani nemusel být, pocit viru vytvářejí určité formáty souborů.

led

takej stránke by som sa vyhla a skúsila dotyčné údaje hľadať inde.

Gollumek.88

Obrátit se na provozovatele webu. Pokud chcete riskovat zavirování počítače pak vypnout v antivirovém programu „reálnou ochranu“ pak antivir nebude pískat a dostanete se tam. Nicméně, pak bych celé pc projela antivirem, protože bůhví co z těch stránek do pc naskáče…