briketka10

Jak odstranit tento prvek, který mi blokuje přehrávání videí?

https://screen­shots.firefox­.com/56AZafxIB1bmqaG9/u­lice.nova.cz

Děkuji vám.

Vím, že se toto téma již řešilo, ale odpovědi mi nepomohly.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… kliknout na AdBlock a dát „zakázat na této stránce“ … toto opakovat se všema různejma blokátorama … nebo mít nainstalovanej ještě jeden prohlíčeč, kterej nemá aktivovaný žádný blokace reklam, ať formou rozšíření, či přímo v prohlížeči, je jednoduchý, podporuje stahování ([například do chrome nelze přidat rozšíření, co přímo stahuje vide z webů, má furt problémy s nějakýma právama], já osobně používám operu >>> je velmi jednoduchá) a do tohoto prohlížeče překopírovat odkaz a sledovat >>> je to vyzkoušený a funguje to …

Další odpovědi
ivzez

Na kterém webu (adrese) se to zobrazuje?

Máte-li ve Firefoxu nainstalován doplněk AdBlock,
můžete jej dočasně vypnout v doplňcích.

Dalším důvodem, proč se zobrazují (někdy falešné)
hlášky, mohou být zakázaná cookies a/nebo java script.

aliendrone

U FF je třeba hledat v ROZŠÍŘENÍCH. Nicméně… dočasné pozastavení nepomůže, pozastavení se znovunačtením také ne, dokonce ani ZÁKAZ rozšíření AdBlock a následný restart FF NEPOMŮŽE!

Degešweb tv nova prostě indikuje přítomnost (byť zakázaného) doplňku, na základě toho usoudí, že je aktivní, no. Možná by pomohla jeho odinstalace, ale to jsem nezkoušel, na weby s takovými nehoráznými podmínakmi zvysoka kálím! ;) :D :D

briketka10

aliendrone
Zákaz doplňku mi právě pomohl : D

aliendrone

U mne to nepomáhá, asi to bude tím, že FF surfuji v sandboxu. No, hlavně že je problém vyřešen, to je to podstatné! :)

aliendrone

A jste si JISTÁ, že jste ho JEN zakázala, tedy pouze vypnula a nikoliv rovnou neodinstalovala? Mně na jiných webech vypnutí normálně funguje, stránky si toho všimnou, ale na nově prostě ne a ne – ať zakazuji a restartuji jakkoliv. :) (odinstalaci zkoušet pochopitelně nebudu)

briketka10

Tady jsem našla perfekní odpověď:
http://www.chy­trazena.cz/na­poveda/chytre­konto/jak-vypnout-blokovani-reklam-169.html

ivzez

To je dobrý odkaz!

briketka10

Jsem v Mozzille-Firefox.
V doplňcích jsem ho nenašla.
Cookies ani java script zakázané nejsou.