Avatar uživatele
briketka10

Jak odstranit tento prvek, který mi blokuje přehrávání videí?

https://screen­shots.firefox­.com/56AZafxIB1bmqaG9/u­lice.nova.cz

Děkuji vám.

Vím, že se toto téma již řešilo, ale odpovědi mi nepomohly.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, aliendrone před 2072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Odpoveď byla označena jako užitečná

… kliknout na AdBlock a dát „zakázat na této stránce“ … toto opakovat se všema různejma blokátorama … nebo mít nainstalovanej ještě jeden prohlíčeč, kterej nemá aktivovaný žádný blokace reklam, ať formou rozšíření, či přímo v prohlížeči, je jednoduchý, podporuje stahování ([například do chrome nelze přidat rozšíření, co přímo stahuje vide z webů, má furt problémy s nějakýma právama], já osobně používám operu >>> je velmi jednoduchá) a do tohoto prohlížeče překopírovat odkaz a sledovat >>> je to vyzkoušený a funguje to …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Na kterém webu (adrese) se to zobrazuje?

Máte-li ve Firefoxu nainstalován doplněk AdBlock,
můžete jej dočasně vypnout v doplňcích.

Dalším důvodem, proč se zobrazují (někdy falešné)
hlášky, mohou být zakázaná cookies a/nebo java script.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

U FF je třeba hledat v ROZŠÍŘENÍCH. Nicméně… dočasné pozastavení nepomůže, pozastavení se znovunačtením také ne, dokonce ani ZÁKAZ rozšíření AdBlock a následný restart FF NEPOMŮŽE!

Degešweb tv nova prostě indikuje přítomnost (byť zakázaného) doplňku, na základě toho usoudí, že je aktivní, no. Možná by pomohla jeho odinstalace, ale to jsem nezkoušel, na weby s takovými nehoráznými podmínakmi zvysoka kálím! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

aliendrone
Zákaz doplňku mi právě pomohl : D

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

U mne to nepomáhá, asi to bude tím, že FF surfuji v sandboxu. No, hlavně že je problém vyřešen, to je to podstatné! :)

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

A jste si JISTÁ, že jste ho JEN zakázala, tedy pouze vypnula a nikoliv rovnou neodinstalovala? Mně na jiných webech vypnutí normálně funguje, stránky si toho všimnou, ale na nově prostě ne a ne – ať zakazuji a restartuji jakkoliv. :) (odinstalaci zkoušet pochopitelně nebudu)

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Tady jsem našla perfekní odpověď:
http://www.chy­trazena.cz/na­poveda/chytre­konto/jak-vypnout-blokovani-reklam-169.html

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

To je dobrý odkaz!

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Jsem v Mozzille-Firefox.
V doplňcích jsem ho nenašla.
Cookies ani java script zakázané nejsou.

před 2072 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek