Jak „odstranit“ svůj mail ze web. stránky ?

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli jde, smazat svůj e-mail ze stránky, kde jsem nakupoval a svůj e-mail uvedl jako pro kontakt, zda-li objednávka byla úspešná či nikoli. Jenže nyní, mi na e-mail chodí různé slevy atd. i přes to, že jsem na webové stránce neprovedl žádnou registraci, ani jsem si nikde nezaškrt, že chci posílat tyhle „letáky“.
Tak jestli zná někdo nějaké řešení rozhodně uvítám, nebaví mě promazávat tyhle bezcenosti.
Díky.

Nejlepší odpověď
Hlada

Když víte, odkud vám nabídky chodí, tak je možné je požádat o smazání vaší adresy. Někteří mívají v nabídce odkaz. Je také možné používat poštovního klienta, který umí spamy odfiltrovat. Spíš bych si s tím nedělal hlavu. Spamy jsou součástí pošty.

Další odpovědi
Fidel

Požádejte toho, kdo vám e-maily zasílá, aby tak nečinil. V opačném případě se obraŤte na úřad na ochranu osobních údajů a podejte stížnost (dělá se to on-line, práce na 3 minuty).
http://uoou.cz/u­oou.aspx?menu=23&sub­menu=27&loc=464

Oni to nějak posoudí a cca do čtvrt roku uloží pokutu firmě, která vás obtěžuje (zjednodušeně řečeno).