Avatar uživatele
melanie

Jak odstranit stránku, že mi policie ČR zablokovala prohlížeč ?

Teďka nemyslím vir, je to jen stránka v prohlížeči (používám operu)
Myslím takovou tu stránku, kde policie chce zaplatit nějaké peníze
Předem díky za odpovědi
Doplňuji:
Už jsem to vyřešila:
Po nějakém klikání jsem zakázala další dialogy a stránku normálně vypla, ale díky moc za rady :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3766 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No – nemyslíš virus, ale je to virus…
😉
Nejlépe uděláš, pokud se vrátíš k bodu obnovy…
Pokud nemáš nezavirovaný administrátorský účet, je to složitější (existuje několik mutací tohoto viru) – požádej o pomoc někoho znalejšího.
Doplňuji:
Tak to „nějaké klikání“ mne velice zajímá – mohla by ses ´rozepsat´ konkrétněji?? ;-D

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Okamžite vypnúť počítač. Pri novom zapnutí nabootovať záchranným CD a spustiť antivírus a ďalšie čistiace programy. Po „zdravotnej údržbe“ záchranné CD vypnite, vyberte z mechaniky a naštartujte vlastný operačný systém. Nikdy nepodceňujte takéto varovania, vždy urobte opravné a čistiace opatrenia. Doporučujem mať vždy záchranné CD pripravené vedľa počítača.
Internet nie sú len priatelia.
PS.
ako získať záchranné CD?
buď si ho vyrobiť, alebo kúpte časopis Chip (pozrite titulnú stranu, tam je to napísané) so záchranným DVD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

To JE virus.
Doplňuji:
Záleží na tom, kterou verzi jsi „koupila“, s jakými právy byl spuštěný, jak moc řádil. Doporučuji

  1. kompletní přeinstalaci a obnovu dat z důvěryhodné zálohy nebo
  2. vyjmout disk, připojit ho k jinému, důvěryhodnému, počítači a projet aktualizovaným antivirem.

Pokud předchozí nejsou možné, pak

  1. nainstalovat antivirus Microsoft Security Essentials.

Body 2) a 3) ale riskuješ, že bude systém tak nabořený, že si nepomůžeš a nakonec skončíš u bodu 1).

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak buď ráda. Většinou ti to zablokuje přístup k počítači.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolqa.o

S tím záchranným CD souhlasím.. Každý by ho měl mít po ruce.. Mě už se také kolikrát hodilo.. :)

Návod na jeho výrobu a více o něm zde: http://techne­t.idnes.cz/zachran­ny-disk-pro-pc-0t1-/software.aspx?c=A121116­_121414_softwa­re_vse

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
melanie

klikala jsem na esc (když jsem chtěla vypnout dialogové okno) a po několika klikání
a znovunaskočení se mě to zeptalo, jesti nechci zakázat dial. okna a prostě jsem je vypla a odešla ( nachýpu, že jsem na to nepřišla dřív ☹

před 3766 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek