Opik9

Jak odstranit špinu z automobilu ?

Mám ford mondeo , a někdo my prstem napsal na kapotu když byla špinavá iniciály a ted to nejde zmýt.....zkoušel jsem vosk.....máte nějaké rady ? chci zkusit WD-40..

Nejlepší odpověď
Dochy

WD-40? To je olej, ne? Ať tě ani nenapadne.
Pokud to nejde umýt, tak si to tam zřejmě nechal tak dlouho, že se to vypálilo světlem… nic jiného mně nenapadá. Udržut to čisté a časem se to zas snad srovná.

Další odpovědi
Drap

Rozleštit leštící pastou

mosoj

Kup si silichrom ( vyjde to nejlaciněji) A nápis hadrem a silichromem rozlešti.
Také by se mohla použít lešticí pasta na auto s abrazivním účinkem, ale tam tě balení vyjde dráž než tubička silichromu.
Doplňuji:
To je ta pasta kde je napsáno že oživuje staré zašlé laky.

Lamalam

Nevím jak se čistí konktrétně Ford Mondeo, ale špinavou Oktávku normálně dávám na myčku, třeba to půjde i s Fordem Mondeo.

postcd

zeptat se lákýrníků co dělají auta

honza19hk

WDčkem?? to je olej ,tím to neumeješ.