Mary0202

Jak odstranit soubor z počítače?

Stáhla jsem si jeden soubor ted nevím jak to mám odstranit

Odpovědi
gecco

Delete??
😁

Zkus se vyjádřit jako slušný člověk – co chceš odstranit a odkud…
Prozatím ti poradím jediné – dej to do servisu.

anonym

Jakej soubor,kde ho máš?

jáára

Když nejde smazat ve Windows, tak v linuxu to půjde…

lukas1912

but ten soubor podržiš kuzoren pa přetachneš ho do koše a visipeš ho nebo kliknes na ňeho 1* a klikneš na klavesnici DELETE a daš ano a visipeš koš

lexx

používám diskový správce Windows commander (podobný je Total commander a další srovnatelné produkty…) ke stažení zdarma, postavíš se kurzorem na soubor, F8 delete a enter, pro trvalé odstranění vyprázdnit koš

dr.luha

Proti zlobivým souborům používám tyto aplikace: Wise Care, Glary Utilites 5 a Unlocker (verze1.9.2. – pozor, při istalaci odmítnout doplňky). Vždy alespoň jeden z nich zafunguje.

Dochy

lexx: Windows Commander je starý název Total Commanderu (MS se před lety šprajci a hrozili autorům žalobou pokud budou používat v názvu „Windows“)