bubukaa

Jak odstranit skvrny od Cifu???

když jsem si čistila tenisky cifem umazala jsem si jím černé kalhoty, objevili se mi na nich bílé fleky, zkoušela jsem je vodou odstranit ale pořád tam jsou ,nevíte někdo co s tím?

Nejlepší odpověď
zmimi

Když to nejde vyprat, pak už zbývá jen obarvit duhou nebo koupit fix na textil. Fix je ,ale dobrý jen na malé flíčky.

Další odpovědi
ReHu

Cif „vyžral“ barvu. Jak se píše, malinké flíčky fixem, jinak obarvit.
Pokud barvit, doporučuji Iberii.

hanulka11

Možná vás nepotěším.
Uvědomte si co asi CIF obsahuje, když vyčistí každou i zašlou špínu. Kromě jiného to budou bělící složky. Pochybuji, že na zničené kalhoty chytne nějaká barva. Já tedy s tím mám špatné zkušenosti. Jen rada pro podruhé. Až budete s cifem zase něco čistit, buďte opatrná .

venkovan

CIF je jen lepší kyselina solná kterou na čištění vodního kamena apod., používaly naše babičky.
Mladá dívka (myslím tím každou ženu mladé mysli) by měla ze skvrn udělat přednost a buď na ně něco „in“ vyšít nebo udělat superzáplaty.