Ponytail

Jak odstranit skvrnu od čokolády z koberce?

Nejlepší odpověď
arygnoc

proč odkládáte čokoládu nakoberec?

Předpokládám, že skvrnu nebudete chtít vystřihnout a odložit si ji na památku.

Tak skuste jelení mýdlo, případně vanish, pokud vím, zabírají stejně.
Doplňuji:
to žehlení přes savý papír je dobré na vosk, to vím, ale na čokoládu?

Další odpovědi
hanny 2

  • Teplá voda, v případě nutnosti ředěný šampon na koberce.

Nebo nechat zaschnout a přežehlit přes savý papír.
Nejsou to moje vlastní zkušenosti,ale vyčtené z int.

tom004

U nás doma docela úspěšně,jako čistič těchto,ale i jiných skvrn,funguje náš čtvernožec minipudl.No,a když čistička „zklame“,žena použije chemii.