jak odstranit rez ze skluznice na sáňkách

zakoupili jsme loni nové sáňky měli jsme je uložené na půdě a oni nám zrezavěly skluznice jak je můžeme opravit?

Odpovědi
Jakub

Smirkovým plátnem na kov a potom jezdit a jezdit. Na konci sezóny je namazat vyjetým olejem a potom už nezrezaví..

mojitek

Zalezi jak hluboko se ta rez dostala.Nejdriv to prebruste jemnym smirkem na kov,ale jestli je rez jenom lehka,tak na to staci brusna pasta Silichrom,apod-da se koupit v Mototechne a v prodejnach pro kutily