sznamko

jak odstranit reklamy ze svého webu???

jde to vůbec??a nemyslíte že bys se hodilo mít bez reklam i odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
arygnoc

používate li prohlížeč Mozilla, stáhněte si doplněk ADD BLOCK PLUS, ten Vám všechny reklamy zablokuje.
Na vybraných stránkách je můžete povolat a zakazovat.
Doplňuji:
Pokud chcete odstranit reklamy ze svého webu, který provozujete, je to složitější:

  • pokud jste na placeném hostingu, budou se zobrazovat jenom reklamy, které na stránky umístnite sám.
  • pokud jste na free hostingu, tyto reklamy tam umístňuje majitel domény, je to daň za to free. ale i to se dá samozřejmě obejít, ale vystavujete se doživotnímu banu na daném hostingu. stačí aspoň trošku znát scc.

Další odpovědi
hanulka11

on totiž ten web musí taky z něčeho žít..... a zde jsou reakce na takovou otázku a je tam i odpověď a rada jak se jich na svém webu zbavit nechtěla jsem to opisovat není to z mé hlavy proto přeposílám

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-je-to-tady-reklama

Hlada

Reklamy vám na váš web umisťuje provozovatel serveru jako kompenzaci za to, že vám poskytne prostor na disku zdarma. Pokud chcete mít web bez reklam, musíte si prostor na serveru zaplatit. Mít bez reklam odpovědi.cz by znamenalo finančně přispívat na provoz a to raději toleruji reklamy.

anonym

V prohlizecich Google Chrome a Mozilla Firefox muzete zobrazeni reklam blokovat … zde je navod www.planografi­e.cz/adblock/