Bro

Jak odstranit problém s tapetou?

Dobrý den,
když si nastavím na ploše hezkou tapetu, nastane ten problém, že se objeví jen 80% daného materiálu. Abych byl konkrétní, tak se tapeta roztáhne a okraje snímku mizí v okrajích mé plochy. Nejen že mizí, ale dokonce se objeví i ve velmi špatně graficky upravené podobě! Zkoušel jsem hledat v kombinaci Win + R, v Průzkumníku souborů i jsem brouzdal na netu, avšak to i to neúspěšně. Prosím Vás o radu, jelikož jsem v tomto ohledu bezradný.
 Děkuji

Odpovědi
anonym

A jaké má rozlišení daná tapeta?

Rakira

Zmenši obrázek tapety
tak aby nepřesahoval.

Nebo najeď google obrazky-tapeta na plochu

Jsou tam odpovídající rozšíření.

cochee

Příště se s námi poděl i o verzi toho Windows. Vím stoprocentně, že např. ve WinXP a Win7 se tytéž tapety na tomtéž PC chovají odlišně.