Michalhoff

Jak odstranit problém s načtením konkrétní stránky?

Nejde mi načíst konkrétní stránka přes domácí WIFI. Nejde načíst jak v NTB, tak i třeba v PS4. nebo na mobilu. Když vypnu wifi a jedu přes mobilní data, tak se stránka ihned načte. Nevíte kde je chyba a jak ji odstranit??

Odpovědi
Dochy

Nevíme kde je chyba.
Ale klidně může jít o nějaký blok na straně poskytovatele, nebo je stránka blokována pro nějakou lokaci a každé z Tvých připojení je detekováno jinak… Nebo se třeba admin stránek rozhodl z nějakého důvodu blokovat právě Tebe a detekuje Tě podle IP které dostáváš od každého poskytovatele jiné (v tomto případě se může stát že chce blokovat někoho jiného, ale ty bohužel jseš schován za stejným NAT – tudíž máš shodnou IP adresu)