opa

Jak odstranit PowerPoint?

Dělal jsem nějaké obrázky v PowerPointu­.A nějak se mě to přehodilo.Tak že mám i většinu uložených "Šotů"v ve složkách v PPS.Takže je otevřu jen přes PowerPoint!Jak to vrátit do původního stavu???Děkuji.
Doplňuji:
Před tím jsem mě většinu uloženou v Internet Exploreru.

Nejlepší odpověď
mosoj

1. Nevím co je šot ? Pokud tím myslíte soubor pps nebo ppt v ničem jiném než v Power Pointu nebo prohlížeči pps to neotevřete.
Asi se vám to otevírá v editačním okně Power Pointu. Tak snad se někdo ozve jak to nastavit, aby se to otevřelo pouze jako prohlížeč přímo. Já to mám řešené tak, že prezentace tvořím v Impressu ( jako Power Point) a na prohlížení mám nainstalován Pover Point viever a ten nic jiného než prohlížení neumí. Asociaci otevírání souborů pps a ppt mám nastavenu právě ne ten viever. Jinak je jedno odkud ten soubor otevíráte.