BruteSquad

Jak odstranit poškození na obkladačce?

Poškození bylo od flexy (jisker) na bílé obkladačky, tzn. jsou tam malé rýhy.
Je nějaká možnost to vydrhnout nebo je lepší vyměnit?

Odpovědi
orwell

Záleží na tom, jak malé jsou ty malé rýhy a jak velký jsi estét. Já si myslím, že nejlepší bude obkladačku vyměnit. Existují sice různé tmely, ale na úplně bílé obkladačce to asi bude stejně znát. Chápu, že to člověka štve, ale pokud je to opravdu drobnost, tak bych se na to vykašlal.

autacek

Vyměnit obkladačku, pokud je za co.

mosoj

Pokud je to od jiskry ( tedy žhavé špony) pomůže jen nový obklad, protože obkladačku v zásobě určitě nemáš, nebo zamaskovat jinou, či více kusy které se do obkladu hodí.
Takto jsem si poničil sklo v okně a pomohla jedině výměna oken. Ony to totiž nejsou rýhy, ale ta špona je přímo ve skle ( glazuře) natavená.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.