evina

Jak odstranit octové usazeniny na skle

Jakým způsobem lze odstanit octové usazeniny ze skleněných nádob (stolní karafa na ocet)

Nejlepší odpověď
alenka901

mam 3 tipy
nalijeme horkou vodu s kypřícím práškem do pečiva. Necháme odstát přibližně 3 hodiny a
poté pouze vypláchneme.

Do hrnku dejte 2 až 3 lžičky kuchyňské soli, zalijte vodou a nechte alespoň hodinu působit

Postačí pouze nasypat trochu kyseliny, zalít horkou vodou a poté už jen nechat chvíli působit.

Další odpovědi
macek

Já bych to zkusila Fixinelou.Nalít nechat delší dobu třeba přes noc a vypařit horkou vodou.Taky je vynikající Modrý Hagesan.Je to řada různých přípravků na cokoliv.Osobně používám přípravek na koupelnu a nic lepšího jsem ještě nikdy neměla