Liki Nek

Jak odstranit oboustrannou lepicí fólii ?

Ahoj, mám dotaz. Zhruba před půl rokem jsem si na iPad nalepil dřevěný sticker. Nyní bych ho však chtěl dat dolu. Je nalepený pomocí nějaké oboustranné průhledné lepicí fólie. Je mi jasné, ze už to tam nenalepim, ale nevíte jak to oddělit od sebe bez zničeni dřevěného stickeru ?
Doplňuji:
Bohužel já se však k tomu nedostanu, protože je to nalepeno na zádech a dostanu se k tomu pouze málo z boku a navíc nemuzu si s tím zničit iPad?? Díky

Nejlepší odpověď
Radius

Existuje sprej s nazvem:
Label OFF

a opravdu funguje, kdysi jsem ho pouzival na nelepene papirove etikety, muzes ho opatrne vyzkouset.

Další odpovědi
brillant

Obdobná vaše otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odstraneni-lepidla

cochee

Já bych to zkusil opatrně ohřívat horkovzdušnou pistolí, nejprve s nižšími teplotami a postupně přidával výkon a sticker bych přitom zkoušel sundávat smýkavým pohybem.