bongo

Jak odstranit nažehlovačku z textilu?

Prosím o rady, jestli někdo netuší, jak bych mohla odstranit nažehlovačku z trička… Děkuji…

Odpovědi
Toruk

Nažehlovačku z trička odstraníte jedině tak, že ji vystříhnete 🙂 Jiný způsob není. Podobně jako není způsob, jak bez úhony vyjmout papír zatavený do fólie. Jde o to, že když se plast tepelně zataví jak do textilie, nebo papíru, je to spojení nerozlučné.

Michálek1245

Možná to zkusit nahřát z druhé strany, ale osobně bych na to moc nespoléhal. Ten potisk textilu se dneska dělá hlavně tak, aby hodně dlouho vydržel. Jako líbí se mi vlastně hlavně to, že se výrobci už snaží dneska dělat to, že ty potisky jsou kvalitní a není to prostě jenom jednoduchý transfer.

elektrikář

Já bych skusil dát zevnitř žehličku, nahřát
až lepicí plast povolí a strhnout.