martina1

Jak odstranit Luxol?

Mám problém i s odstraněním Luxolu ze skla.Skleněné výplně na dveřích jsem si olepila a vesele natírala,když vše dostatečne
ě zaschlo,sundala jsem pásku a milý Luxol pod ní zatekl-manžel mě málem zabil:-)Výplně jsou z vroubkovaného skla a zatím to odškrabuji milimetr po milimetru žiletkou.Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Zkuste nitroředidlem © současně s nějakým abrazivním čisticím prostředkem ( Cif na vany a pod.) Když to nepůjde tak odstraňovač starých nátěrů. Ale mělo by to jít tím prvním způsobem.