Yomi-san

Jak odstranit hlas ve filmu,ale zanechat zvuky?

Já a moje skupina máme v plánu nadabovat anime (anime je označení animovaných filmů a seriálů, které jsou kresleny japonským stylem manga)
Higurashi no Naku koro Ni,ale máme jeden velký problém:máme koupené všechno vybavení,ale nevíme,v jakém programu se dá odstranit hlas postav,ale zachovat všechny zvuky (np.vítr,zvuk chůze).Nemůžete nám poradit?

Odpovědi
Prochellie

Pokud hlas zasahuje do právě těchto zvuků, tak to nijak neodstraníte. Můžete však odstranit všechno a zvuky pak doplnit (např. stáhnout ze stránky http://www.fre­esound.org/ , kde když zadáte anglicky chůze „walk“ atd. vyjede Vám spoustu zvukových efektů.)