Poklička

Jak odstranit duplicitní Videa v PC?

Zravim, Mám v PC duplicitní Videa z dovoleních a potřeboval bych nějaký program který je nalezne a smazal. Už jsem se díval na internetu a nějaký program jsem vyzkoušel ale pořad to jsou spíše programy na Obrázky já hledám na videa. Neporadil bi mi někdo s nějakým tipem na program duplicitní Videa v PC. Předem děkuji za Odpověd.

Odpovědi
www

Jsou na to prográmky, vyber si:

Zdroj: www.zive.cz/clan­ky/nejlepsi-programy-pro-hledani-duplicitnich-souboru/sc-3-a-151374/default.aspx

Mc Merkurion

používal jsem to na fotky,vím,že je varianta i na hudbu,tak předpokládám,že bude i na videa:
http://www.slu­necnice.cz/sw/du­peguru/