Kelt

Jak odstranit člověka, aby po něm nezůstala ani stopa?

Nemyslím nějaký únos, který stejně musí provádět organizovaná skupina. Zajímá mne, čistě teoreticky, zda je možné odstranit člověka, respektive mrtvolu, aby se nic nenašlo? Například dát sežrat dravým šelmám. Takto prý někde v Austrálii našli v útrobách velkého krokodýla hodinky, které patřily nějakému Čechovi a asi ho ten krokodýl sežral. ¨
Napadá mne rozpuštění v nějakých žíravých látkách, rozemletí na prášek a pod, ale všude by se dalo dle DNA identifikovat oběť. Včera se našla u nás nějaká mrtvola člověka, kterou zabil profesionál. Ale to by se mělo dát určit, pokud by byla společná databáze údajů o všech osobách. Tak mne to napadlo. Jistě nejde udělat dokonalý zločin, náhoda je vždy, ale kdyby to bylo napsáno v nějaké detektivce, tak ať je to pravděpodobné a ne nemožné. Díky.

Nejlepší odpověď
ivzez

Tahle otázka podle mne nemá šanci na odpověď.
Pokud by to, nač se ptáte, bylo možné, pravděpodobně
by odpověď porušovala platné zákony.

Z hodinek usuzovat na sežrání člověka?
Podle mne by bylo potřeba více indicií.

Poznámka:
Dokonalý zločin neexistuje a nezávisí to jen na náhodě.

Další odpovědi
xxx3

Tento dotaz mi připomíná scénku z filmu Kulový blesk (ke konci – aneb jak dlouho po smrti lze určit přesnou dobu úmrtí). Nemáš doma náhodou mrtvolu?

Slecna 007

Způsoby jsou, ale těžko můžete čekat, že je sem někdo napíše. Ten, který ví, je až na výjimky bud policajt anebo zločinec. Ti to sem nenapíší. Přece neposkytnou návod jak to dělat, připadne psát know how. A ostatní neví.
Možnosti jsou. Psát je nebudu.
PS: jsem výjimka, ne policajt ani nájemný vrah

led

Na zmiznutie človeka, nemusí byť len jeho fyzická likvidácia.
Zíde z očí, zíde z mysle. Ak ho viac nespomeniete, jeho stopa sa stráca hlboko v dejinách človeka.

zjentek

Smazat profil a VYMAZAT celou historii!

Anebo hodit sviním.

plebs

Velmi kvalitně bude odpovězeno na tel. 420284016111

luckykubrt

Víceméně sis sám odpověděl. Ale před zraky Jehovy Boha není skryt žádný zločin… jen pro ostatní lidi.

led

zjentek, nehádžte perly sviniam…

zjentek

Led, Vy máte nějakou dobrou paměť…