(ne)ználek

Jak odstranit cigaretový kouř z oblečení?

Nějaký fígl by na to nebyl? Přece se mi jenom nechce prát oblečení, které jsem jednou použil.

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud nechceš prát ,což je jediné na 100% , tak to nech dobře venku vyvětrat -nejlépe přes noc

Další odpovědi
ReHu

Nechat vyvětrat.

aramah

Pokud jsi kuřák tak nekuř.Pokud nejsi kuřák tak nechoď tam kde se kouří.Bylo toho tady řečeno tolik,že stačí projet stránky.

Luss

Kdyz nemate cas prat (napr.musite si jeden z tech svrsku vzit rano na sebe) dejte to na topeni! Opravdu, to zabira mnohem lepe nez vetrani. Hlavne ted v zime, kdyz je venku vlhko. Jen pozor, hodne horky radiator neni radno zakryvat, kvuli pozaru. Ale jinak to fakt funguje.

hanjimka

Vyprat.Vyvětrání někdy nepomáhá.

mojitek

.