kefud

Jak odstranit chybovou hlášku?

Již druhý den se mi na stránkách po načtení Seznamu objeví chybová hláška: Upozornění: Skript nereaguje. viz příloha.Pokud odkliknu kteroukoli možnost stránka se načte, ale po chvíli text stránky zmizí a hláška se opakuje. Prosím o radu někoho zkušenějšího jak učinit nápravu.
Děkuji.
kefud.

Odpovědi
SickBreed

Přeinstalujte internetový prohlížeč.

doldas

Znamená to, že stránka se v Javascriptu načítá tak pomalu, až se prohlížeč ptá, zda ukončit skripty. Buďto máte extrémně pomalý počítač, nebo místo skriptu na stránce zpracovává nějaký virus nebo malware, což se mi zdá praděpodobnější. Rozhodně bych se poohlédl po nějakém čističi téhle havěti.