terezie.k

Jak odstranit cenzurní čtverečky v The Sims 3 ??

Hledala jsem tuto cenzuru všude na netu, ale ikdyž jsem to dělala podle postupu stejně mi to nefungovalo. Prosím, poraďte. Díky

Odpovědi
www

Nejlíp ti poradí přímo hráči, kteří jsou soustředěni na fórech:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=The+S­ims+3+f%C3%B3r­um&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

arygnoc

tu je návod:

http://shianae-sims3.blog.cz/1102/jak-na-odstraneni-cenzury-v-sims-3

Awe

Co všechny lidi vede k tomu mít kreslené postavičky opravdu nahé?Myslím si že ta hra je o nečem jiném