Avatar uživatele
johana 56

Jak odstranit bradavice?

Nepomáhají přípravky z kékárny,po vypálení se znovu objeví.
Doplňuji:
Kožní bylo první na řadě,ale bohužel..Po pár měsících je problém znovu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, sejtanka, fesoj před 4778 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

dobré je ostrouhat citronovou kůru na pásky a naložit do octu,asi po třech dnech přikládat na bradavice a zavázat obvazem,nejlépe přez noc nechat působit.Na kožním mi řekla sestra,že je dobrý ten hnusný sliz od slimáků,je to nechutné,ale pomáhá to téměř okamžitě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
michael69

Na nethu jsem jednou našel návod,který jsem na sobě s úspěchem vyzkoušel.Vezmete obyčejnou jehlu a tou propícháte bradavici.Nebolí to,ale z bradavice teče krev.Pak vezmete peroxid vodíku (lékárenský) a tím(vatou,tam­ponem,atp.)tu rozpíchanou bradavici namočíte tak ,aby se peroxid dostal i dovnitř.Šumí to a to je celá procedůra.Bradavice po několika dnech zaschne a odpadne podobně jako stroupek.Někdy je to potřeba zopakovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na koznim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Zkoušela jsi přípravek z lékárny ,,DUOFILM"
mě pomohl a vyřešil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Zkoušela jste už kyselinu mravenčí?Dá se koupit v lékárně mě to pomohlo.Namočit do kysekiny sirku a zvrchu potírat nekolikrát deně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dříve se v lékárnách prodával tzv. lápis ( dusičňan stříbrný)stačilo pár kapek a bylo po bradavici. Bohužel v lékarnách se přestal prodávat? ( asi aby ho feťáci nebaštili ). To co se prodává dnes v lékárnách je nestydatě předražené a hlavně neúčinné.

Takže je opravdu lepší zajít na kožní k likvidaci tekutým dusíkem. Nebo počkat na jaro a na vlhké louce si utrhnout vlaštovičník. Teče z něho taková bílo-žlutá šťáva která bradavice spolehlivě likviduje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mně známá doporučovala šťávu z aloe vera, ale nepomohla mi. Zkoušela jsem i ten vlaštovičník, taky mi nepomoh. Nakonec mi kamarádka dala lak Verrumal, je to na předpis, ale moje bradavice na něj „berou“ a už jsem jich s ním několik vyhubila. Myslím, že to je dost individuální.
Jo a jako malá jsem měla takový ty „vrostlý“ bradavice na nohách. Dostala jsem na to homeopatika, brala jsem je lajdácky a absolutně jsem se k tomu neupínala (takže to nebylo placebo efektem) – a po nějaké době se mi do jedné vyloupaly a byl pokoj. Ale co přesně to bylo, si už nevzpomenu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Měl jsem na rukou bradavice, celkem hodně. začali se mi objevovat na ukazováku a pak to „jelo“… Podle čínské medicíny ukazovák odkazuje na tlusté střevo. Tak jsem začal jíst více vlákniny, zeleniny. Během pár dnů to začalo hrozně svědit a tak se to vyléčilo.

Zdroj: http://pknewshop­.cz/zdravi/?26,zdra­ve-vylucovani-a-streva

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivetka6

Vše o bradavicích, jak se přenáší, koho postihují, jak se léčí (včetně srovnání dostupných přípravků na bradavice) a jaká je jejich prevence najdete zde: http://matkymatkam-cz.cs9.cstech­.cz/clanky/jak-se-zbavit-bradavic-detail-896

Avatar uživatele
elektrikář

Jako děcku se mi udělala bradavice na hřbetě ruky.Kdosi mi poradil vlaštovičník.Mazal jsem to s ním.Bradavice rozpraskala s stvrdla.Jednou se mi strhla ani nevím jak.Dodnes se neoběvila další.Je to už přez 50 let.

před 4747 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví