cecilie

Jak odstranit?

Jak odstranit muj profil,aby se tam mohl přihlasit muj syn.Jedna se o program odpovedi.cz
Doplňuji:
Ja ani nevim,jak se odhlasit a prihlasit,když je tam stale Muj profil.

Odpovědi
anonym

mám dojem,že syn si bude muset vytvořit svůj nový profil a váš,pokud o to požádáte bude časem smazán.

otevřete si tuto stránku v IE(internet explorer) a tam na pravé straně nahoře uvidíte svůj profil počet bodů a pod nim je odkaz na odhlásit,pokud jste odhlášená,tak tam bude přihlásit.

Toruk

Není nezbytné mazat tvůj profil, kvůli využívání serveru odpovedi.cz další osobou ze stejné IP adresy- ze stejného počítače může stránky navštěvovat více registrovaných uživatelů. Prakticky: ty se odhlásíš, tvůj potomek se zaregistruje (musí to být jiná mailová adresa) a pak už se můžete střídat v přihlašování a odhlašování.

Dodatek: odhlašování/ přihlašování vpravo, pod „Můj profil“. Když se odhlásíš, naskočí tam možnost registrace.

Jakub

Já si myslím, že by to mohl být problém, protože ze stejné IP adresy nelze hodnotit stejnou odpověď, byť pod jiným uživatelem.