opa

Jak odstraním ze Skype „citát“ co jsem napsal k fotce do profilu?Děkuji.

Doplňuji:
No jóóó ale já si tam napsal nový citát a myslel že se ten starý vyruší.A teď tam mám oba dva!!!!A nevím jak je s tama dostapt.

Odpovědi
hanulka11

Skype- profil – upravit profil
Doplňuji:
musíš zrušit oba a pak napsat jeden a potvrdit

anonym

v menu SKype – profil – upravit profil a tam pod nickem máš citát na který po kliknutí se to otevře rámeček a můžeš změnit. Případně vpravo u rámečku je fajfka k potvrzení změn a křížek ke zrušení
Doplňuji:
a co takhle smazat klávesou DEL nebo BackSpace (má ikonu šipky doprava) v tom textu.