B.H.

Jak odstraním video na Youtube?

Název kanálu si pamatuju, ale nemůžu si vzpomenout na email a heslo. Všechny emaily jsem měla uložený v telefonu, který se mi rozbil, a protože jsem je moc často nepoužívala, tak jsem je zapomněla, a teď mám kamarády a bojím se, aby ty moje videa nenašli a nesmáli se mi.

Odpovědi
Lgee

Pokud nemáte již ke svému osobnímu účtu přístup, tak videa jednoduše už nesmažete, účet si můžete vytvořit nový, navíc zdarma.

seraphico

Pokud si zadávala při registraci telefonní číslo, tak by to mohlo jít takhle:

https://suppor­t.google.com/y­outube/answer/3309286­?hl=cs-CZ&ref_topic=7071334

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

B.H.

A když video nahlásím, smaže mi ho youtube ?