Kooody

Jak odstraním totálně připálenou mastnotu z teflonového plechu? Jar ani jiný čistící prostředek nezabírá:( Ředidlo ?

Nejlepší odpověď
badisko

Cif …ale musi byt >zeleny<.bilej a zlutej je nadraka…polit rozetrit nechat chvili pusobit a pak to pusti …uplne s prehledem tim cistim i gril a bez pouziti dratenky …pohoda houbickou..

Další odpovědi
Mc Merkurion

je-li teplý,nalít studenou vodu,jinak trochu nahřát a opět studenou vodu,nechat odmočit,když to nepomůže,tak s tou vodou ohřát,klasicky vlastně nechat odmočit,používám to často a je to zaručená metoda a bez chemie,jediná kterou doporučuji,naředit trochu octem,ten vyčistí vše…

Drap

Vyvařit v sodě. Tedy v silném roztoku sody.

cukrar

když opravuji elektro zařízení z kuchyně, používám nitroředidlo…klidně hadr a nechat působit…