ABCvcc

Jak odstarnit symbol mobilu z chatu na FB ?

Dobrý den, nevíte někdo, jak se dá odstranit ten symbol mobilu vedle jména na chatu, a aby to neukazovalo ten čas před jakou dobou jsem tam byl přihlášený? Už jsem odinstaloval aplikaci messenger, FB aplikaci z mobilu , odebral ten mobil v nastavení FB a přitom se to tam ukazuje dál. Z

Odpovědi
dnb

Ta informace o tom, kdy jsi byl naposledy aktivní se stejně ukáže i když si na FB přes komp, takže si myslím že vyšiluješ zbytečně.