Doomik

Jak odstanit bradavice a jiné svinstvo z bot???

Nejlepší odpověď
balca

z bot?

Další odpovědi
anonym

„Bradavičnaté“ boty ukládám do komunálního odpadu a nedělám si starost s likvidací „svinstva“, které se na nich případně může vyskytnout.
Doporučuji stejný postup.

anonym

Zuj se a odstraňuj…:D

hanulka11

z bot můžeš mít akorát spařený nohy a nebo plíseň a to proto že si boty neměníš a v létě je třeba mít sandály nebo prostě luftující obuv, aby nohy větraly -ale bradavice nejsou z bot – zapařený boty vyhoď , pořiď si nové nebo popř . pořádně vyvětrej a vysuš
na bradavice koupíš v lékárně přípravek a na plísně taky – tam ti dobře poradí a chce to dennodenní hygienu a nohy do sucha vytřít a mít svůj ručník – jinak se toho nezbavíš